Güvenlik & Ağ Çözümleri

Güvenlik & Ağ Danışmanlığı

En değerli varlığınız olan bilginin, gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilirliği, sürekli artan iç ve dış saldırıların tehdidi altında. Bilginin olduğu her ortam ve katmanda, kolay yönetilebilir, kapsamlı ve entegre güvenlik çözümlerimiz ile daha fazla güvenlik!

HİZMET DETAYLARI

Ağ Kurulumu ve Desteği

Şirketinizde kullanılan yada kullanılmak istenen yeni bir yapınızın tüm süreçleri uzman Ağ Danışmanlığı ekibimiz tarafından planlanmaktadır. İhtiyacınıza en uygun çözümler size sunulmaktadır.

Ağ Güvenliği Çözümleri

Sertifikalı uzmanlarımızla, müşterilerimize geniş alan ağı, kablosuz alan ağı ve yerel alan ağı teknolojilerinde, üretici bağımsız esnek çözümler ve hizmetler sunuyoruz.

Sunucu Güvenliği

Geleneksel güvenlik yaklaşımı, sunucu güvenliği ile başlar. Sunucuların fiziksel güvenliği İşletim sisteminin güvenliği Sunulan servislerin güvenliği İklimlendirme Felaket kurtarma senaryoları UTM cihazları ile ağ güvenliğinin sağlanması Loglama Sunucu tabanlı IPS sistemleri Veri yedekleme Yönetilen güvenlik servisleri ile izleme Tüm yapılandırmanın sistematik yönetilmesini kapsamaktadır.

Kablolama ve Altyapı Çözümleri

Akıllı bina ve sistem odalarının altyapı ihtiyaçları için projelendirdiğimiz uçtan uca network altyapı çözümleri ile bina ve kurum içindeki işleyişin sorunsuz şekilde sürdürülebilmesini sağlıyoruz.

E-Posta Güvenliği

Deneyimli BT güvenlik danışmanlarımız, anti-virüs, anti-spam, anti-trojan, anti-worm, anti-phishing çözümlerimiz ile e-posta servislerini güvenilir hale getiriyor. Uygun olmayan e-postalardan ve güvenlik tehditlerinden aktif olarak koruyoruz.

Son Kullanıcı Güvenliği

Bu kapsamda sunduğumuz bütünleşik çözümler farklı servisler içermektedir: Kullanıcı tabanlı güvenlik duvarları Uygulama güvenlik duvarları, Anti-virüs, anti-spyware yazılımları Fiziksel port (usb vb.) kısıtlamaları Disk şifreleme çözümleri Son kullanıcı güvenliği çözümlerimiz, kolayca yönetilebilen bileşenleriyle daha verimli ve güvenli çalışma ortamı sağlıyor.

Detaylı bilgi almak veya sormak istediğiniz tüm sorular için bir tık uzağınızdayız.

Görüşmeye başla
Whatapp ile iletişime geçin
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?