İş İstasyonları Çözümleri

Lider Profesyoneller için Endüstri Lideri İş İstasyonları

İş İstasyonları ile performans ve güvenilirlik konularında, ihtiyaç duyduğunuz en yüksek seviye olan sunucu seviyesinde işlemciler, daha fazla bellek, yüksek hızlara ulaşabilen M.2 NVMe SSD diskler, SSD ve Sabit diskler ile RAID konfigürasyonlarına sahip olunabilir.

Sıra dışı ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış Masaüstü ve Mobil İş İstasyonları ile standartların üzerinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş İstasyonları donanım değişiklikleri için alet gerektirmeyen tasarım özellikleri barındırmaktadır. Profesyonel ve Oyuncu serisi grafik kartları, SSD ve HDD disk birimleri ve Görünmeyen kablo tasarımı gibi her fonksiyona uygun biçimde özel olarak tasarlanmıştır.

image
image

Neden İş İstasyonu?

 • Profesyonel Grafik Kartları
  İş İstasyonları geniş bir aralığa sahip profesyonel 2 Boyut (2D) ve sıra dışı 3 Boyut (3D) destekli yeni nesil AMD Radeon Pro, NVIDIA Quadro ve Quadro RTX serisi ekran kartlarını destekler. Birden fazla üst düzey grafik ve GPU hesaplama donanım hızlandırması kartı ile zorlu görsel çalışmalar ve iş yüklerini yüksek performans ile gerçekleştirebilirsiniz.

 • En üstün işlem gücü
  Yüksek performanslı çoklu-çekirdekli Intel Xeon ve AMD Threadripper işlemciler zorlu uygulamalar için test edilmiştir.

 • ECC Bellek (RAM)
  Bellek hataları, önemli bir işlemin ortasında sistem çökmesine kadar kötü sonuçlarla her yerde ve her zaman ortaya çıkabilir. ECC bellekler veri bütünlüğünü koruyarak işlemlerine devam eder ve sistemdeki geçici hataları saptayarak düzeltmek üzere çalışır. Masaüstü ve Mobil iş istasyonlarında Hata Düzeltme Kodu (ECC) özelliği bulunan bellekler kullanılır.

 • Servis ve Garanti
  Masaüstü İş İstasyonları  standart olarak 3 yıl yerinde (On-Site) garanti hizmeti ile gelmektedir. Mobil İş İstasyonları servis merkezinde veya ek garanti paketleri ile (On-Site) yerinde servis hizmetleri ile sunulmaktadır.
Görüşmeye başla
Whatapp ile iletişime geçin
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?