Kurulum, Bakım & Teknik Destek Hizmetleri

Kurulum, Bakım ve Teknik Destek Hizmetleri

Ekipçe şuna inanıyoruz ki, temelde doğru yapılandırma ile kurulan sistemler en stabil ve hata çıkarma oranı az olan yapılardır. Dünyanın önde gelen üreticilerinin Mühendislik sertifikasyonlarına sahip olan Sentinel IT ekibi, Sunucu, Veri depolama üniteleri, Sanallaştırma, Yedekeleme,  Güvenlik ve Ağ ürünlerini profesyonel olarak kurma ve yönetme yetkinliğine sahiptir.

HİZMET DETAYLARI

Sunucu Altyapıları

Sentinel IT, HPE, SimpliVity, Nutanix, Dell EMC, Huawei, SuperMicro, Cisco gibi üreticilere ait Rack tipi, Blade veya Bütünleşik (Hyper-converged) Sunucu Sistemlerini sertifikalı uzman ekibi ile Kurulum ve Destek hizmeti sunar.

Veri Depolama Üniteleri

IBM, HPE, Pure Storage, Huawei gibi üreticilere ait Giriş, Orta, Üst seviye ve Yazılım tabanlı Veri Depolama çözümlerinin Kurulum ve Desteğini Uzman teknik ekibi ile müşterilerine sunar.

Yedekleme Çözümleri​

Disk tabanlı, Kaset, NAS veya Bulut tabanlı yedekleme senaryoları için sertifikalı ekibimiz ile Mimari tasarım, Kurulum, Destek ve problem giderme hizmetlerini uçtan uca sunuyoruz.

Güvenlik & Ağ ürünleri

Ağ çözümleri ve Güvenliği, Güvenlik Duvarı, IPS, IDS, 5651, Log, HotSpot ve Anti Virüs çözümleri özelinde entegrasyon, danışmanlık, kurulum ve destek hizmetleri sunar.

Teknik Destek

Sentinel IT, Uzman saha ekibi ile Yerel veya Uzaktan oluşabilecek tüm sorunlara müdahele edebilir. Altyapı veya Son kullanıcı tarafında oluşabilecek tüm problem Destek hizmeti sunar.

Sanallaştırma Ortamları

Citrix, VMware ve Microsoft tarafından sunulan Sunucu, Masaüstü (VDI), Uygulama ve Ekran Kartı sanallaştırma hizmetini deneyimli ekibi ile sunar. Sentinel IT, Sanallaştırma özelinde bir çok başarı hikayesine imza atmıştır.

Bulut Ortamları

Sentinel IT, Microsoft Azure, Office 365 ve Google Cloud altyapıları özelinde Mimari planlama, Kurulum, Destek, Lisanslama veya Geçiş aşamaları gibi tüm süreçlerde danışmanlık vermektedir.

Felaket Kurtarma

Sentinel IT, İş sürekliliği ve kesintisiz altyapı ortamları için Yüksek erişilebilirlik (HA) mimarilerinin farklı lokasyonlar veya Bulut ortamlarında tasarımı, Kurulum ve desteğini sağlar.

Bakım anlaşması

Sentinel IT, Alanında uzman setifikalı mühendis ekibi ile Müşterilerine esnek Bakım anlaşması opsiyonları sunar. Ticket destek paneli ile SLA ölçümü yapılır ve her ay raporlanır.

Yazılım kurulum

BT altyapısı veya Son kullanıcılar için kurulması gereken yazılımları uzman ekibimiz ile merkezi yönetim ile dağıtarak kurulum ve raporlama hizmeti sunuyoruz.

Detaylı bilgi almak veya sormak istediğiniz tüm sorular için bir tık uzağınızdayız.

Görüşmeye başla
Whatapp ile iletişime geçin
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?