Kurumsal Analiz (Health Check) Hizmetleri

Kurumsal Analiz Danışmanlığı

Altyapınız ne kadar güvenli? veya ne kadar stabil çalışıyor? Teknolojiyi en verimli şekilde kullanabilmeniz için size özel analiz çalışması yaparak Altyapınızı detaylı şekilde inceleyerek size detaylı rapor ile  çözüm önerileri sunuyoruz.

HİZMET DETAYLARI

SWOT Analizi

Müşterilerimiz için özel olarak tasarlanan SWOT analizi, temelde Kurumun Güçlü ve Zayıf yönlerini, iç ve dış kaynaklardan oluşabilecek fırsat ve tehlikeleri saptamak için yapılan stratejik bir tekniktir.

Raporlama

Yapılan analizler sonrası müşterilerimiz için oluşturulan sağlık tarama raporunda, en öncelikli yapılması gerekenden en az öncelikli yapılması gerekenlere doğru bir aksiyon raporu hazırlanır.

Altyapı Analizi

Altyapı taraması ile kurumda kullanılan Fiziksel sunucu, Veri depolama, yedekleme, Sanallaştırma ortamı, Network, Güvenlik duvarı ve son kullanıcı katmanları incelenerek BT operasyonunu rahatlatacak en uygun ve efektif çözümler sunulur.

Yatırım & Geliştirme

BT ekibi ile kararlaştırılan aksiyonlar için öcelikli yapılacaklar iş planı oluşturulur, yatırım yapılması gereken kısımlar için çözüm önerilieri sunulur.

Detaylı bilgi almak veya sormak istediğiniz tüm sorular için bir tık uzağınızdayız.

Görüşmeye başla
Whatapp ile iletişime geçin
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?