Sanallaştırma Çözümleri

Sanallaştırma Danışmanlığı

Sentinel IT, Citrix, VMware ve Microsoft tarafından sunulan Sunucu, Masaüstü (VDI), Uygulama ve Ekran Kartı sanallaştırma çözümlerini tecrübeli mühendis ekibi ile müşterilerine sunar. Sentinel IT, Sanallaştırma özelinde bir çok başarı hikayesine imza atmıştır.

HİZMET DETAYLARI

Masaüstü Sanallaştırma (VDI)

Sentinel IT ekibi, Citrix XenDesktop, VMware Horizon, Windows Virtual Desktop (WVD) Sanal masaüstü çözümlerini uçtan uca ve deneyimli mühendis ekibi ile Kurulum, destek ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Sunucu Sanallaştırma

Sentinel IT ekibi, VMware vSphere, Citrix XenServer, Microsoft Hyper-V Sunucu sanallaştırma (Hypervisor) çözümlerini uçtan uca ve deneyimli mühendis ekibi ile Kurulum, destek ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Uygulama Sanallaştırma

Sentinel IT ekibi, Citrix XenApp, VMware Horizon App, Microsoft Virtual App Sanal uygulama çözümlerini uçtan uca ve deneyimli mühendis ekibi ile Kurulum, destek ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Ekran Kartı Sanallaştırma

Sentinel IT ekibi, Citrix ve VMware sanallaştırma ortamları için NVIDIA GRID, AMD MxGPU ve Azure vGPU destekli Ekran Kartı sanallaştırma (vGPU) çözümlerini uçtan uca ve deneyimli mühendis ekibi ile Kurulum, destek ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Detaylı bilgi almak veya sormak istediğiniz tüm sorular için bir tık uzağınızdayız.

Görüşmeye başla
Whatapp ile iletişime geçin
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?