Sunucu & Veri Depolama Çözümleri

Sunucu & Veri Depolama Danışmanlığı

Sentinel IT, HPE, SimpliVity, Nutanix, Dell EMC, Huawei, SuperMicro, Cisco gibi üreticilere ait Rack tipi, Blade ve Bütünleşik (Hyper-converged) Sunucu Sistemlerini, IBM, HPE, Pure Storage, Huawei gibi üreticilere ait Giriş, Orta, Üst seviye ve Yazılım tabanlı Veri Depolama çözümlerinin Kurulum ve Desteğini sertifikalı mühendis ekibi ile müşterilerine sunar.

HİZMET DETAYLARI

Sunucu Sistemleri

Sentinel IT, Fiziksel sunucu kurulumu, Mimari planlaması, Hypervisor (Hyper-V, vSphere, XenServer) ve işletim sistemleri (Windows, Linux, Unix) kurulumu, Satış öncesi ve sonrası destek ve Danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Hiper Bütünleşik Mimariler

Birbirinden bağımsız Sunucu, Depolama ve Ağ katmanlarını bir arada sunan ve tek bir noktadan yönetilen yeni nesil sistemler olan Hiper Bütünleşik (HCI) mimariler yatayda ve dikeyde hızlıca büyüme özelliğine sahiptir. Sentinel IT uzman ekibi ile HCI mimariler özelinde Kurulum, Planlama, destek ve danışmanlık sağlamaktadır.

Veri Depolama Sistemleri

Sentinel IT uzman ekibi ile, Günden güne genişleyen ve değişen depolama ihtiyaçlarınız için size uygun Full Flash, NVMe, NAS, Hibrit, Yüksek kapasite veya küçük ölçekli ihtiyaçlarınıza yönelik Kurulum, danışmanlık ve destek sunmaktadır.

Yazılım Tabanlı Veri Depolama

Geleneksel Veri depolama çözümlerine ihtiyaç duymayan yazılım tabanlı veri depolama (SDS) sistemleri RAID karmaşası ile veri artışını yönetmeye yardımcı olmak ve çoklu bulut esnekliğini sağlamak üzere geliştirilmiştir. Sentinel IT uzman ekibi ile Kurulum, satış öncesi ve sonrası destek ve danışmanlık sağlamaktadır.

Detaylı bilgi almak veya sormak istediğiniz tüm sorular için bir tık uzağınızdayız.

Görüşmeye başla
Whatapp ile iletişime geçin
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?