Yazılım & Portal Çözümleri

Neden Yazılım & Portal Çözümleri?

Sentinel IT, müşterilerine özel, spesifik ihtiyaçlara yönelik en uygun Yazılım ve Portal çözümleri sunar.

Geliştirilen tüm projelerde, kurumun ihtiyaçlarını katma değer sağlayacak şekilde analiz eder. Analiz sonucunda, optimize mimariyi, iş akışlarını ve süreçleri kurumsal yapıyı destekleyici ve güçlendirici şekilde tasarlayarak sizlere özel teknoloji çözümleri sağlar.

Esnek SharePoint portal altyapısı ile uygulamalarınızı entegre ederek tek bir platformdan çalışanlarınızı yormadan günlük iş uygulamalarına ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

ÇÖZÜM DETAYLARI

Yazılım Çözümleri

Tamamen kurumunuza özel, spesifik ihtiyaçlarınıza yönelik ihtiyaçlarınızı analiz ederek size en uygun çözümü geliştiririz.

İş Akışları

Özel İş Akışları için MS SharePoint portal projelerinde kurumların iş akışı süreçlerini geliştiriyoruz.

İnternet Siteleri

Kurumların web sitelerini, güncel UI/UX tasarım trendleri ile MS SharePoint platformu üzerinde hazırlıyoruz. Hazırladığımız web sitesi projelerimizde, kurumlar, içerik yönetimi, doküman yönetimi ve iş akışı gibi süreçlerini etkin şekilde yönetmektedirler.

Ekstranet Portal Çözümleri

Kurumların bayi veya müşterileri ile olan ilişkilerini yönettiği bir site yapısıdır. Hazırladığımız ekstranet portal projeleri ile müşterilerimize, talep yönetimi, kampanya yönetimi, ürün kataloğu, sipariş takibi, stok takibi konularında çözüm sunmaktayız.

SharePoint Çözümleri

Sharepoint sadece Kurum içi amaca değil son kullanıcıların eriştiği web siteleri için de pratik bir çözümdür.

Proje Siteleri

Kurum çalışanlarının projeleri takip edebilmesi ve iş birliği sağlaması amaçlı hazırladığımız site yapısıdır.

Doküman ve Arşiv Yönetimi

MS SharePoint platformu üzerinde hazırladığımız doküman ve arşiv yönetim sistemi ile müşterlerimize doküman klasör yapısı, içerik yönetimi, süreç yönetimi, doküman meta data yapısı, doküman arşivleme, arama kuralları konularında çözüm sunmaktayız.

Intranet Portal Çözümleri

İntranet, kurum çalışanlarının birbirleri ile iletişimde bulunduğu, bilgi ve belge paylaşımını yönettiği kurum içi özel site yapısıdır. Hazırladığımız intranet portal projeleri ile müşterilerimize, merkezi doküman kütüphanesi, kurumsal katalog, iş akışları yönetimi konularında çözüm sunmaktayız.

Detaylı bilgi almak veya sormak istediğiniz tüm sorular için bir tık uzağınızdayız.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ & KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJİLER

kafka-logo-wide
Scala-full-color.svg
Java_Lang
Görüşmeye başla
Whatapp ile iletişime geçin
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?