Proje & Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri

Proje & Teknoloji Danışmanlığı

Sentinel IT sunduğu danışmanlık hizmeti ile, BT Birimlerinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusundatüm teknolojik altyapının en efektif şekilde planlanması ve modern standardlara uygun, verimli BT altyapılara erişim imkanı sunar.

DANIŞMANLIK ALANLARI

Kurumsal Analiz (Health Check)

Altyapınız ne kadar güvenli? veya ne kadar stabil çalışıyor? Teknolojiyi en verimli şekilde kullanabilmeniz için size özel analiz çalışması yaparak öneriler sunuyoruz

Sanallaştırma

Kurumların olmaz ise olmazı Sanallaştırma! Sentinel IT Sertifikalı uzman ekibi ile "Sunucu, Masaüstü, Uygulama ve Ekran kartı Sanallaştırma"da Başarı hikayesine imza atmış bir çok proje gerçekleştirdi.

Bulut Bilişim

Sentinel IT, Microsoft Azure, Office 365 ve Google Cloud ile ilgili Mimari planlama, Lisanslama veya Geçiş aşamaları gibi tüm süreçlerde danışmanlık vermektedir.

Güvenlik & Ağ

Ağ çözümleri ve Güvenliği, Güvenlik Duvarı, IPS, IDS, 5651, Log, HotSpot ve Anti Virüs çözümleri için entegrasyon, danışmanlık ve kurulum hizmetleri sunmaktayız.

Kurulum, Bakım & Teknik Destek

Dünyaca ünlü üreticilerin Mühendislik sertifikasyonlarına sahip olan Sentinel IT ekibi, Sunucu, Veri depolama üniteleri, Güvenlik ve Ağ ürünlerini profesyonel olarak kurma yetkinliğine sahiptir.

Sunucu & Veri Depolama

Sentinel IT, Rack tipi, Blade veya Bütünleşik (Hyper-converged) Sunucu Sistemleri ile Giriş, Orta, Üst seviye ve Yazılım tabanlı Veri Depolama çözümlerini Uzman teknik ekibi ile müşterilerine sunar.

Yedekleme & İş Sürekliliği

Disk tabanlı veya Bulut yedekleme senaryoları için dünyanın önde gelen veri yedekleme üreticisi VEEAM ile iş ortaklığı yapıyoruz. VEEAM sertifikalı mühendis ekibi ile uçtan uca çözüm sunuyoruz.

Yazılım & Portal

Sentinel IT, Kurumların ihtiyaçlarına özel Yazılım çözümleri geliştirmekte ve SharePoint ile Intranet portal ve uygulamaları entegre kullanma ulanağı sunmaktadır.

Detaylı bilgi almak veya sormak istediğiniz tüm sorular için bir tık uzağınızdayız.

Görüşmeye başla
Whatapp ile iletişime geçin
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?